apk

 1. IPucları

  APK DamonPS2 Pro - PS2 Emulator Emu (Full Sürüm) 3.1.2

  Android cihazların kullanım alanı oldukça genişledi, PS2 oyunlarını Android cihazınızda oynayabilmeniz için geliştirilen DemonPS2 uygulaması ile sizde PS2 oyunlarını Android cihazınızda oynayabilirsiniz.
 2. Anıl öztav

  APK DLive Apk V1.10.8

  Oyun ve just chatting yayınları yapılan bir plartform ve birçok fenemon bu plartformda yayın açmakta.
 3. Anıl öztav

  APK Kaspersky Mobile Antivirus V.11.44.4.3011

  Güvenli bir şekilde tarayıcınızda gezebilir istediğiniz siteye korkmadan girebilirsiniz tam zamanlı web koruması ve cihaz güvenliği sağlar.
 4. P

  APK BombaSquad (MOD) v1.4.154

  Düşmanlarınızın kucaklarına bombalar atarak onları havaya uçuracağınız türden bir oyun. İçerisinde birden fazla mod bulunun bu oyun sevimli tasarlanmış karakterlerin yanı sıra içlerinde çokça da öfke barındırıyor. 8 oyuncuya kadar da yerel ağ üzerinden oda kurup oynayabilirsiniz.
 5. Anıl öztav

  APK CMM Launcher V.3.4.6

  Android telefonalr için içinde +100.000 tema bulunan bir uygulama.
 6. P

  APK Akinator (VİP) v8.1.2

  Oyun mu desek uygulama mı desek bilemedik ancak bu her neyse sizlerin ağzını açık bırakmaya yetecektir. Kimileri ona kahin, medyum ya da müneccim diyor o ise kendine Akinator denmesini istiyor. Aklınızdan bir ünlü tutmanızı istiyor ve size sorular sorarak bunu bulmaya çaloşıyor ve de çok...
 7. P

  APK Parrot - Ses Kaydedici (PRO) v3.4.8

  Basit ve güzel bir kullanıcı arayüzüne sahip bu uygulamada dengeli ses kayıtları oluşturabilirsiniz. WAV ve MP4 formatlarında kayıt seçenekleri size sunuluyor ayrıca örnek oranınızı ve bit hızınızı seçebileceksiniz Arkaplan gürültüsünü ve yankıyı da giderebilirsiniz.
 8. P

  APK Mission Counter Attack (MOD) v3.7

  Oyuna gizli bir ajan olarak başlıyorsunuz ve gittikçe zorlaşan görevleri aşıyorsunuz. Elinizde keskin nişancı tüfeğiyle düşmanlarınızı alt etmeye çalışıyorsunuz, eğer keskin nişancı beni kesmez ben yakın dövüş seviyorum diyorsanız otamatik ve hafif silahlar kullamabiliyorsunuz.
 9. P

  APK IDM+ Fastest download manager (FULL) v11.3.2

  İDM (İnternet Download Manager) adıyla duyduğumuz bu uygulama sizlere android cihazlarınızda indirme yaparken zulüm olan her şeyi kolaylaştırmak için var. İndirmelerinizi istediğiniz zaman durdurup başlatabilirsiniz ya da bağlantınız aniden kesilirse tekrar bağlandığınızda kaldığı yerden devam...
 10. P

  APK Fruit Ninja Fight (MOD) 1.0.0

  Meyveleri kestiğimiz bu oyunu eminim ki çoğumuz biliyordur, Fruit Ninjanın yeni oyunu olan bu Fight sürümü 1vs1 kapışma şansı veriyor bizlere. Mantık yine birebir aynı meyveler ekranın rastgele yerlerinden atılıyor bu kez rakibinizle siz hız ve dikkat mücadelesi içinde oyunuyorsunuz.
 11. P

  APK Kung Fu Z (MOD) v1.9.0

  Dünyaya kıyamet gelir ve zombiler tüm mahalle ve sokakları istila eder, kahramanımız Zak beyaz kuşağıyla zombilerin üstesinden gelmek için kafasını, tekmesini ve yumruğu da dahil olmak üzere bir çok kombinasyonu kullanır. Oyuna başladığınızda beyaz kuşaksınız kendinizi geliştirdikçe efsanevi...
 12. P

  APK Idle Miner Tycoon (MOD) v2.91.0

  Sürekli madencilik yaparak kazancınızı arttırarak kendinizi endüstriyel kral yapabilirsiniz. Basit bir oynanışı olsa da kendi içinde tatlı detayları olan bu madenci oyununda 20 maden işletip 15 farklı kaynak çıkartabiliyorsunuz kömür, altın, yakut, aytaşı, ametist, kristal ve yeşimtaşı vb...
 13. P

  APK Diggy’s Adventure v1.5.230

  Madenlerle dolu bu dünyayı keşfederek eski bir medeniyet aracılığıyla bilgi edinin ve bir sürü unutulmaz bilmece çözün. Kazı yaparak gizli hazineleri arayın ve görevleri yerine getirip bilmeceleri çözün. Tüm labirentlerden kaçarak gizemlere ulaşın. Maden kazarak sonsuz bir labirentten kaçın.
 14. P

  APK Swipe Brick Breaker 1.4.10

  Parmağınızla topun gideceği yönü nişanlayarak fırlatarak tuğlaların canlarını azaltıp kırmaya çalışın. Kırdığınız tuğlalardan düşen özel güçler size özel yetenekler verecektir ve emin olun ilerleyen bölümlerde bunlara ihtiyacınız olacak. Siniriniz ve stresiniz varsa ilaç gibi gelecek bu oyunu...
 15. P

  APK The Sun: Origin (MOD) v1.8.7

  Kıyametten sonraki senaryoyu içinize kadar hissettirecek, yalnızlığı ve çaresizliklerin içerisinden yeniden doğuşta bir efsane olacağınız bu oyunda bir güneş patlamasından sonra dünyadaki canlılığın yok olduğu bir oyun oynayacaksınız.
 16. P

  APK Steampunk Defense: Tower Defense (MOD) v20.13.115

  Askerleriniz, tanklarınız ve uçaklarınızın olduğu, ve bunları labaratuarınızda geliştirip kulenizi daha güçlü savunabileceğiniz tropik, çöl ve ormanlardan oluşan 100 bölümden oluşan bir oyundur. Stratejinin güçten daha üstün olduğu bu oyunda kulenizi savunmaya çalışın.
 17. P

  APK Hooked Inc: Fisher Tycoon (MOD) 2.10.0

  Balıkçılık çok sabır isteyen bir iştir ve her babayiğidin harcı da değildir. Fakat Fisher Tycoon ile okyanusta gölde ve denizde balıklarınızı toplayabilirsiniz. topladığınız balıklarla para kazanıp bunlarla da sandalınızı tekne, yat ve uçak gemisi kadar büyütebilirsiniz.
 18. P

  APK Higway Getaway Chase TV (MOD) v1.1.0

  Highway Getaway türkçe tercüme edecek olursak Otoyol Kaçamağı. Adının hakkını fazlasıyla veren bi oyun. Peşinizdeki polisleri atlatıp yarışı tamamlayabileceğiniz bol aksiyonlu 200'den fazla görev bulunun yarış oyunudur. Oyunda iki farklı tercihiniz var isterseniz polis olur siz kovalarsınız...
 19. P

  APK WhatScan 3.9.2

  Uygulama oldukça basit sadece QR kodunu taratmanız yeterlidir. Mesajlarınız, ses ve görüntü dosyalarınız güven altına alınmış demektir. Resmi bir Whatsapp uyugulaması değildir sonradan başınız yanmasın.
 20. P

  APK Hangouts 24.0.182154523

  Google'ın 1 milyar indirme barajını aşan nadir uygulamalarından birisidir. Arkadaşlarınızla veya ailenizle sesli ve görüntülü sohbet imkanı sunan nadir uygulamalardan birisidir. İnternete bağlı olmadan da mesaj gönderebilmenizi de isterim.
Üst