Akıllı Saat Alırken Neye Dikkat Etmeli?

Muhammed

Moderator
Yönetici
15 Ara 2018
17
11
3
Bir çok insanın gerek merakından gerekse işlevsel oluşundan ötürü akıllı saat almak istiyor. Pekiii, akıllı saat aldıktan sonra pişman olmamak için ne yapmalı? İşte bunun cevabı yazımızıda :)

• İşletim Sistemi Uyumluluğu
Alacağımız saatin, telefonumuzda ki işletim sistemini (Android,Ios vb.) destekliyor olması.
  • Ne Amaçla Kullanılacağı
Saati alırken hangi ihtiyacınıza karşılık vereceğini belirlemeniz gerekir. Örneğin spor ve sağlık amaçlıysa dahili bulunan kalp ritim ve stres ölçer vb. Saatleri almanız sizi daha çok mutlu eder. Eğer saat sadece sizin için bir aksesuar olacaksa tasarım, ağırlık ve arayüzü göz önünde bulundurmanız gerekir. Alacağınız saatle ilgili bilgileri kendi resmi sitesinde bulabilirsiniz.
  • Pil Ömrü Ve Kullanıcı Yorumları
Bazı akıllı saatlerin kullanım süresi çok az sürebiliyor. Ve bu dışardayken çok sinir bozucu olabiliyor. Mümkün olduğunca saati kullanan şahısların yorumlarını göz önünde bulundurun. Mesela benim eskiden kullandığım Motorola Moto 360 Sport pil ömrü bakımından sınıfta kalıyordu. Halihazırda kullanmakta olduğum Sony SmartWatch 3 'ün ise pil ömrü gayet iyi seviyede.

Son olarak mutlu olacağınız ürüne kavuşmanız dileğiyle, hoşçakalın...

Yavuz

Administrator
Yönetici
11 Ara 2018
100
67
30
Akıllı saat almayı düşünüyorum ama klasik saatten vaz geçemiyorum.

Muhammed

Moderator
Yönetici
15 Ara 2018
17
11
3
Bir çok klasik saat arayüzleri var onları yüklersin :)
Ayrıca gear classics ve moto 360 gibi cihazlar tam istediğin tarzda 😍

MehmetGny

Administrator
Yönetici
16 Ara 2018
25
14
3
Skmei öneririm beyler saat alacaklar için.