Android cihazlarda lisans kaldırma

Yavuz

Administrator
Yönetici
11 Ara 2018
147
84
30
#1
Daha önce site de bir konusu paylaşılmıştı ancak orada çeşitli problemler vardı bende burada güncel bir şekilde paylaşmak istedim, Lisans kaldırma işlemi mümkün mü evet mümkün, lucky patcher ile ilgili birçok yerde anlatım görebilirsiniz, bizim site de dahil Bknz:
Bu linki görmek için yetkiniz yok! Giriş yapın veya üye olun.
bu anlatımları güncelliğini yitirmiş vaziyette, ama yine de bu bağlantıyı o makaleye ekleyeceğiz, neyse velhasılıkelam, bu lisans kaldırma olayına girelim, bu konunun diğer konudan farkı şu, lisanslanmış bir modlu play store kullanacağız, yalnız bu modlu play store bildiğiniz o eski modlu sürümlerdeki gibi uygulamaların ücretsiz olduğu play store değil, burada ki amaç lisans kontorlü yapan play store yerine modlu bir play store kullanacağız, bu şekilde kontrolü saf dışı bırakacağız, öncelikle cihazınızda bir kök izni (root) olması gerek, bunu yapmak için SuperSU, Kingroot, Magisk veya Adb and Fastboot komutlarını kullanabilirsiniz, hepsine marketimizden ulaşabilirsiniz. Bknz: https://forum.tcybers.net/market/kategoriler/root-araclari.7/ cihazınızı rootluysa budan sonra anlatacaklarıma devam edebilirsiniz.

Şunu unutmayın ki lisans kaldırmak mümkün olsa da her yazılımın algoritması farklıdır, yani her yazılımda işe yarayacak diyemeyiz, o yüzden bunun bilincinde olarak devam edin, marketimizden LP İnstaller yazılımını indirin, bknz: https://forum.tcybers.net/market/lp-installer.31/ neden LP? çünkü LP yazılımı Lucky Patcher`ın son sürümünü indirmenizi sağlayan, resmi bir araçtır, daha sonra içerisine girin ve resimdeki adımları gerçekleştirin, bu yazılım size lucky patcher`ı indirip kuracaktır, kurulum sonrası Lucky Patcher`ın içerisine girin, sizden root izni isteyecektir "İzin Ver" butonuna tıklayın, root iznini de verdikten sonra devam edelim.

lisans-kaldırma.jpgDeğerli forum kullanıcıları, bu işlemden sonra cihazımızda yüklü olan Play Store`u kaldırmamız gerekiyor, bunun için Lucky Patcher ana sayfasındaki uygulama listesinde yer alan Play Store`un üzerine tıklayın,

1-Bir numaralı alandan Orijinal Play store`u kaldırıyoruz.
2-İki numaralı ok işaretiyle gösterdiğim yerden, Araçlara tıklıyouz.
3-Gelen pencere de işaretlenen şekilde Modlu Google Play Store`u yükle başlığına tıklıyoruz
4-Son gelen pencerede Play Store sürümünü seçip
5-Beşinci numara da olduğu gibi Yükle butonuna basıyoruz ve işlemin bitmesini bekliyoruz, bittikten sonra cihazı yeniden başlatın.


lucky-patcher.jpgBirkaç not: Play store kaldırma veya modlusunu yükleme konusunda cihazda kalıcı zannedebileceğiniz hatalar olabilir, bu gibi durumlarda marketimizdeki Play Store Orijinal dosyasını indirip, modlu sürümü kaldırdıktan sonra normal olarak bunun kurulumunu gerçekleştirin.

Play Store Orijinal: https://forum.tcybers.net/market/play-store-original.32/

Uygulamaların veya Programların lisansını nasıl kaldıracağım? bunun için yapmanız gereken yukarı da anlatılanları gerçekleştirdikten sonra bu makalemizi okuyarak lisans kaldırma işlemini gerçekleştirmek. Bknz:
Bu linki görmek için yetkiniz yok! Giriş yapın veya üye olun.
 
Son düzenleme:

Benzer Konular