Android Telefonda Bildirim Gelmiyor Sorunu

10 Haz 2019
80
11
508
21
#1
Android telefonlarda son zamanlarda kendini çokca gösteren çoğu kullanıcının karşılaştığı sorunlardan biri olan bilidirim gelmeme sorunsalı için ne gibi bir çözüm yolu uygulayabilirsiniz ona değineceğiz
Kullanıcı şikayetlerinin çoğu mesajlaşma uygulamarının bildirimlerini göremedikleri yönünde . Eğer sizde bu durumdan muzdaripseniz aşağıda ki yöntemleri deneyerek çözüme ulaşabilirsiniz.

1- Uygulamayı yeniden açmak . Belki bu çözüm geçici olabilir ama acil bir durumda işinizi görebilir.

2- LowerBrihtness gibi uygulamalar kullanıyorsanız bunlar da bildirimlerin görünmesine engel teşkil edebilir. Dark mode ya da gece ışığı gibi ekran parlaklığını değiştiren uygulamalar bazı uygulamaların çalışmasına bile engel olabilirler. Bu tarz uygulamalarınızı devre dışı bırakmak bildirim alamama sorunsalınız için çözüm olabilir.

3- Ayarlara girdikten sonra uygulamalar menüsünden sistem uygulamalarına erişebilirsiniz buradan systemui veya com.android.systemui seçeneklerini durmaya zorlayabilirsiniz.

Tüm bu işlemleri sırasıyla denedikten sonra değişimi daha iyi gözlemlemek adına telefonunuzu yeniden başlatmanızı öneriyoruz.
 

Benzer Konular