• TCybers Pro üyelikler aktif! Pro üyelerin özellikleri için: TIKLAYIN!

Konu iPad Pro İncelemesi ve Fiyatı

Apple'ın tablet modeli olan iPad iş hayatı için çok fazla kolaylık sağlıyor. Elbette ki sadece çalışanlar için değil ama barındırdığı özelliklerle bir şirketin verilerini kolaylıkla takip edebilirsiniz . İçerdiği özelliklerle hayatı daha pratik hale getiren iPad Pro ve 2018 iPad farkını inceleyeceğiz bugün sizlerle birlikte.

yennniii.jpg

Aslında şunu çok rahat bir şekilde söyleyebiliriz Apple iki modelinde de işçiliğini kalitesini konuşturmuş. En büyük farkı ekran kasa oranında koymuş ve gerçekten büyük şıklık ve kullanışlılık kazandırmış. Şaşırdığımız tek nokta eski iPod Pro da ki gibi kulaklık yuvası bulunmaması. Bunun yerine kutu içeriğine 9 dolardan satışını verdiği ücretsiz dongle eklemesi yapmış.


Yeni versiyonda ana ekran butonu bulunmamakta. Ve FACE ID ile güvenli giriş sağlama özelliği de mevcut. Lightning yerine USB Type-C kullanılmış . Ve bizim en çok hoşumuza giden yeniliğini söylemek gerekirse Apple Pencil'ın iPad'e tutunarak şarj olması. Type-C ile iPhonunuzu da şarj edebilirsiniz . Hatta iPad'inizin görüntüsünü başka bir ekrana da doğrudan aktarabilirsiniz .


Çok uçurum kadar farklara sahip olmasada detaylarla güzelleştirilmiş yeni iPod PRO inç boyutuna göre fiyat değişikliği gösteriyor.

Güncel fiyatlar şu şekilde;

  • 12.9 inç iPad Pro. Başlangıç fiyatı: 7.399 TL.
  • 11 inç iPad Pro. Başlangıç fiyatı: 5.899 TL.
  • Yeni. iPad Air. Başlangıç fiyatı: 3.499 TL.
  • iPad. Başlangıç fiyatı: 2.499 TL.
  • Yeni. iPad mini. Başlangıç fiyatı: 2.799 TL.
 

Üst