J5 PRO root nasıl atılır ?

Yavuz

Administrator
Yönetici
11 Ara 2018
147
84
30
twrp gibi dosyaları, rar/zip içinden çıkartmayı unutma, yoksa odinde gözükmez.

furkan7338

Yeni TCyberslı
16 Haz 2019
15
0
1
Merhaba Furkan cihazında yüklü bir twrp var mı? varsa buradaki:
Bu linki görmek için yetkiniz yok! Giriş yapın veya üye olun.
yazımızdan yardım alarak cihazını rootlayabilirsin, cihazında twrp yoksa o zaman bu yazımızdan:
Bu linki görmek için yetkiniz yok! Giriş yapın veya üye olun.
yardım alabilirsin.
twrp gibi dosyaları, rar/zip içinden çıkartmayı unutma, yoksa odinde gözükmez.
yavuz reis onu nasıl yapacam bi anlatırmısın

furkan7338

Yeni TCyberslı
16 Haz 2019
15
0
1
s.a yavuz kardeşim ben toptu atamadım. yanlış root attığım için telefon g
hata veriyor rom atmaya çalıştım ama bu şekilde kalıyor .
IMG-20190620-WA0003.jpg

Yavuz

Administrator
Yönetici
11 Ara 2018
147
84
30
Ekli dosyayı görüntüle 1468
Doğru rom dosyasını indirdiğine ve cihazının download modunda olmasına dikkat et, ayrıca cihaza bir hard reset attıktan sonra tekrar dene, pek stock rom gibi gelmedi bana, sammobile sitesinden doğru romu indirebilirsin, buradaki konuya bak Sammobile Sitesinden Stock Rom İndirme

Mehmet

Administrator
Yönetici
13 Ara 2018
102
525
864
Sakarya
tcybers.net
Merhaba Furkan orda home.md5 olan dosyayı AP a eklemişsin, home md
Merhaba Furkan orda home.tar.md5 i AP kısmına eklemişsin home yerine AP yazan md5 dosyasını ekleyeceksin, home yazanı csc ye eklemen gerekiyor

furkan7338

Yeni TCyberslı
16 Haz 2019
15
0
1
veya şimdi benim telefonum yurtdışından gelen cihaz kayitsiz , imei süresi az kaldı onun için mtk engineer'den yapacaktım ama root istiyordu , bunun için youtube videolarından bir tane uygun root buldum ama benim sürümün 8.1.0 , bulduğum sürüm 7.0 miş dikkatimi çekmedi. rootu başarılı bi şekilde odinden yaptım. Tekrardan baslattim telefonu, kontrol ettim eksik atılmış diye bir şey cıktı. sürümden dolayı eksik root olmuş. telefon ikide bir hata veriyor. Herneyse rom yükleyeyim dedim. Bi türlü yapamadım. Şimdi de aklıma şöyle bisey geldi. Benim telefon ıraktan geldi. Oranın rom'u mu olacak yoksa farketmez mi ? Yardımcı olursanız sevinirim.

Mehmet

Administrator
Yönetici
13 Ara 2018
102
525
864
Sakarya
tcybers.net
veya şimdi benim telefonum yurtdışından gelen cihaz kayitsiz , imei süresi az kaldı onun için mtk engineer'den yapacaktım ama root istiyordu , bunun için youtube videolarından bir tane uygun root buldum ama benim sürümün 8.1.0 , bulduğum sürüm 7.0 miş dikkatimi çekmedi. rootu başarılı bi şekilde odinden yaptım. Tekrardan baslattim telefonu, kontrol ettim eksik atılmış diye bir şey cıktı. sürümden dolayı eksik root olmuş. telefon ikide bir hata veriyor. Herneyse rom yükleyeyim dedim. Bi türlü yapamadım. Şimdi de aklıma şöyle bisey geldi. Benim telefon ıraktan geldi. Oranın rom'u mu olacak yoksa farketmez mi ? Yardımcı olursanız sevinirim.
Herhangi bir rom olabilir link atacağım birazdan