Sony Xperia XZ4 Antutu Rekoru Kırdı

Muhammed

Moderator
Yönetici
15 Ara 2018
17
11
3
Sony'nin yakında tanıtacağı telefonu olan Xperia XZ4 Antutu Rekoru kırarak bir ilke imza attı. Bir kaç hafta önce Lenovo Z5 Pro GT aldığı 368 bin puanla Mate 20 ve Antutu'da en iyi işlemci tanımlanan A12'i geçmişti.
Fakat Sony aldığı 395.721 puanla Pro GT modelini de geride bırakmış durumda. Mate 20 Pro 300bin, iPhone XS ise 350bin civarı almıştı.

dedc53df-c0ae-41fd-9e68-d56888c9d8d7.jpg

xz.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

Yavuz

Administrator
Yönetici
11 Ara 2018
100
67
30
Android tasarım olarak IOS a benzemeye başladı, bunun sebebi IOS kullanıcılarını çekmek gibi görünse de IOS tasarımının ne kadar kullanıcı dostu olduğu da bir gerçek, gerçeği kabul etmek ve onu yanına çekmek akıllı insanların işidir, Android de bu işe soyundu gibi, donanım yönündende boş işler çıkmıyor gördüğümüz gibi, Android kullanan bir sürü marka olması androidin yararına olan birşey, çünkü android kullanıp başarılı olan bir marka androidinde reklamını yapıyor, Apple bu yönden biraz şanssız, akıllılık edip yazılımlarını şirketlere açsalardı bugün köklü bilgisayar şirketleri mobil cihazlarında Android`i kullanmıyor olurdu, tahtından edecek Apple`ı belliki bu piyasa, Sony ye de helal olsun, tasarım olarak tatmin etmedi bu cihaz ama daha iyisi olacaktır.

Muhammed

Moderator
Yönetici
15 Ara 2018
17
11
3
Ben kamerasını çok merak ediyorum tek kamerasıyla nice iki ve üç kameralara meydan okudu. Bakalım 3 kamera ile neler çıkaracak...

MehmetGny

Administrator
Yönetici
16 Ara 2018
25
14
3
Arayüzünü merak ediyorum aceba yazılımın etkisi ne kadar etkili olmuştur.

Konu Sahibi Benzer Konular Forum Cevaplar Tarih
Yavuz Sony 0